Pociąg do Łodzi

Informacje z województwa łódzkiego

sztukawydarzenia

Loftowa przestrzeń na imprezę w stolicy, nietuzinkowy wystrój, dobra lokalizacja

Loftowa przestrzeń na imprezę w stolicy, nietuzinkowy wystrój, dobra lokalizacja

Bez względu n to czy szukamy przestrzeni na wieczór kawalerki, huczna 18-tkę czy imprezę firmową, loftowa przestrzeń wydaje się być ciekawa i oryginalna. Sala łączy ze sobą dwa światy, nowoczesności z industrialną historią kwartału kamienic. Surowa, przestronna przestrzeń pozwala na zorganizowanie zarówno mniejszego, jak i większego przyjęcia, imprezy w różnym stylu. Wpasuje się tutaj jubileuszowe spotkanie firmowe, gala dla najlepszych klientów, jak też pracownicza impreza wigilijna.

Uniwersalna przestrzeń imprezowa

Praska lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum stolicy sprawia, że loft na imprezę warszawa to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na niebanalnym efekcie imprezy. Sztampowe sale bankietowe, klasyczne aule i centra konferencyjne to oklepane przestrzenie. To idealne miejsce na premierę produktu, pokaz, szkolenie czy niewielkie targi branżowe. To także miejsce na sesję fotograficzną, teledysk i wiele innych okazji. Szukając czegoś innego, czym można się wyróżnić, zaskoczyć konkurencję, sprowokować, loft na imprezę warszawa jest doskonałym wyborem. Surowość wystroju, jego minimalizm a jednocześnie charakter przestrzeni nawiązującej do historycznej zabudowy budują niesamowity klimat miejsca, miejsca które warto odwiedzić.

Wynajem z kompleksową obsługą i nie tylko

Zdając sobie sprawę z różnorodnych potrzeb loft na imprezę wynajmowany jest jako przestrzeń z możliwością dowolnej aranżacji we własnym zakresie, zamówieniem cateringu, muzyki itd., jak również w opcji kompleksowej organizacji eventu. Zwłaszcza druga opcja cieszy się uznaniem i popularnością, bowiem zyskujemy fachowa pomoc w wykorzystaniu loftu. Doświadczeni managerowie eventowi doradzają najdrobniejsze szczegóły, udostępniają kontakty na warszawskie firmy wynajmujące oświetlenie, nagłośnienie, czy wykonujące foto reportaże wydarzeń. Zlecając organizację eventu nie musimy martwić się niczym poza zaproszeniem gości. Wraz z konsultantem ds. eventu możliwe jest ustalenie określonego scenariusza imprezy i wszelkich jej szczegółów.

Prywatnie i biznesowo

Przystępność ceny wynajmu przestrzeni loftowej pozwala na skorzystanie z oferty nie tylko przez firmy, ale i osoby prywatne, które szukają miejsca na imprezkę jakiej dotąd nie znał świat. Loftowe wnętrza cenią sobie w szczególności osoby młode, które nie mieszczą się w konwencji klasycznych klubów muzycznych. Sala loftowa zapewnia dyskrecję, prywatność i unikalność imprezy wedle indywidualnych preferencji. Tutaj spełniają się marzenia i wszystko jest możliwe. Akustyka sali, przestrzeń pozwalają na zorganizowanie imprezy tanecznej, sportowej, koncertu charytatywnego, spotkania z celebrytą i wielu innych wydarzeń, wymagających szczególnej oprawy. Loft przestrzeni Bruna w Warszawie, usytuowany na Pradze to lokalizacja zapadająca w pamięć. Imprezy w lofcie nie da się zapomnieć. Wyjątkowa atmosfera przestrzeni wespół z wyposażeniem zapewnia komfort zabawy w doskonałej jakości. W całej stolicy nie ma drugiego takiego miejsca.  

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.